
Сучкоріз садовий для обрізки гілок 730 мм INTERTOOL FT-1112
540 ₴
- В наявності
- Код: FT-1112
Цей сучкоріз (віткоріз) без особливих зусиль справляється з жорсткою твердою деревиною. Обладнаний редуктором, який у багато разів збільшує різальні зусилля! Завдяки цьому гілкоріз справляється з гілками діаметром до 40 мм!
Ефективна робота
Гілкоріз за своїх великих габаритів не втомлюється, виготовлений із міцного алюмінію. Не гнеться й не деформується завдяки ребрам жорсткості на ручках.
Сам секатор стручкоріза з гострим заводським заточуванням, не стирається і робить швидке, потужне різання. Виготовлений із високоякісної сталі, довго залишається гострим і не схильний до руйнування.
Надійність і комфорт
Гілки не зісковзують із різальною площиною, завдяки рифленій сталевій поверхні нижнього наполегливого леза.
Комфорт у роботі забезпечать зручні шорсткі ручки. Вони не дадуть змогу ковзати руці та гарантують надійне захоплення.
Візьміть у руки цей садовий інструмент, відріжте гілку і Ви відчуєте, наскільки це просто!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 75 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 730 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал леза | Сталь |
| Призначення | Обрізка |
- Ціна: 540 ₴


