
Гілкоріз садовий із телескопічними ручками INTERTOOL FT-1116
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT-1116
+380 (93) 725-95-02
Менеджер Дар`яповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Можливості
Цей сучкоріз (віткоріз) обладнаний редуктором, який удвічі збільшує різальне зусилля! Завдяки цьому він без особливих зусиль справляється з гілками діаметром до 40 мм!
Ручки телескопічні та розкладаються до 1 метра, у такий спосіб роблячи важіль на зріз потужнішим за менших силових витрат із боку садівника.
Ефективна робота
Лезо сучкоріза з гострим заводським заточуванням, не стирається й робить швидке різання. Гілки не зісковзують із різальною площиною, завдяки рифленій сталевій поверхні нижнього наполегливого леза.
Удобство
Гілкоріз за своїх великих габаритів дуже легкий, виготовлений із міцного алюмінію. Не гнеться й не деформується завдяки ребрам жорсткості на телескопічних ручках.
Комфорт у роботі забезпечать також зручні шорсткі ручки. Вони не дадуть змогу ковзати руці та гарантують надійне захоплення.
Вибирайте цей сучкоріз для обрізання гілок і заощаджуйте ваші сили та час!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 75 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 1020 мм |
| Вага | 1.49 кг |
| Матеріал леза | Сталь |
| Призначення | Обрізка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴


