
Комплект прозорих клейових стрижнів 7.4 мм*200 мм, пак. 1кг INTERTOOL RT-1036
260 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 725-95-02
Менеджер Дар`яповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект прозорих клейових стрижнів INTERTOOL RT-1036 — витратний матеріал для клейових пістолетів. Прозорі клейові стрижні INTERTOOL RT-1036 використовуються для скріплення дерева, кераміки, пластмас, тканини, металу та дротів, а також інших матеріалів у різних поєднаннях.
Особливості
Широкий спектр застосування;
Забезпечують швидке склеювання;
Прості та зручні у використанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 7.4 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 1 г |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴/упаковка
